Imprezy intergacyjne, warsztaty kulinarne dla firm Poznań

 

 

 

Firmowe imprezy integracyjne - Integrowanie przez gotowanie

 

Profesjonalna Akademia Gotowania  THE BEST FOOD w Poznaniu serdecznie zaprasza  Firmy, Urzędy, Stowarzyszenia, Jednostki Samorządu Lokalnego, Fundacje, Samorządy Zawodowe, Agencje Eventowe, Firmy Szkoleniowe - wszystkie Podmioty - do zabawy, integracji i nauki  w organizowanych przez nas:

 • imprezach integracyjnych w formie warsztatów kulinarnych
 • kulinarnych spotkaniach biznesowych w formułach: b2b, b2c
 • celowych / specjalnych warsztatach kulinarnych na indywidualne zlecenie
 • ceremoniach body sushi

Akademia Gotowania Oferuje Państwo warsztaty kulinarne, degustacje i pokazy kulinarne. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie tak jak unikalne są potrzeby naszych Klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych Uczestników.  Czy są to : Integracja Zespołu, bonus dla Pracowników lub Klientów, spotkanie B2B, Programy Edukacji Żywieniowej, zawsze wywiązujemy się z zadania i nasi Klienci są usatysfakcjonowani rezultatami.

Realizujemy Państwa pomysły i plany lub proponujemy autorski scenariusz Warsztatów, Imprezy, eventu. Spotkania u nas są zawsze udane. Profesjonalnie przygotowane i realizowane w miłej i sympatycznej atmosferze.  Kucharze Akademii Gotowania dbają o to by potrawy przygotowywane przez Uczestników Warsztatów Kulinarnych były smaczne i dostarczały Państwu dużej satysfakcji. Nasze wnętrza zachęcają do fotografowania i filmowania fascynującego świata smaków, zapachów i kuchennych tajemnic.

Oferta Warsztatów Kulinarnych Akademii Gotowania z Poznania skierowana jest do Państwa Pracowników / Państwa Partnerów Biznesowych /Państwa Klientów każdego szczebla. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspólnie z działem HR / Szkoleń / Marketingu zaplanować i zrealizować  taki rodzaj wydarzenia, który będzie bardzo dobrze dopasowany do Waszych aktualnych potrzeb.

Zapewnimy Państwu kameralną przestrzeń dla spotkań w niewielkim gronie lub w bardzo licznym.  Dysponujemy odpowiednimi lokalami z profesjonalnie wyposażoną przestrzenią, sprzętem  i doświadczoną kadrą. Dzięki naszym restauracjom : Kenko www.kenko.pl, Jonetsu www.jonetsu.pl i Goko www.goko.com.pl i współpracującym z nami mistrzami kuchni mamy możliwości organizacji wszelkich imprez firmowych.

Językiem Państwa Firmy / zaproszonych Gości jest język angielski lub rosyjski? Nasi kucharze i sushi Masterzy podołają temu zadaniu bez problemu.Proponowany program  - warsztaty kulinarne dla Firm / Grup Zorganizowanych

 

Wspólne przygotowujemy dania wybrane ze specjalnego menu warsztatowego. Po przygotowaniu potraw degustacja w formie kolacji. 

Propozycja warsztatowa obejmuje 3 lub 4 potrawy do przygotowania przez uczestników na warsztatach kulinarnych:

 • Starter + Danie główne + Deser
 • Starter + Zupa + Danie główne + Deser

 Dodatkowo rekomendowane opcje warsztatów:

 • Degustacja wina wraz z omówieniem prowadzonym przez naszych specjalistów: sommelierów i winiarzy
 • Pokazy barmańskie z degustacją prowadzone przez mistrzów barmańskiego fachuFormuła proponowanych warsztatów kulinarnych:

 • Warsztaty realizowane w naszej Akademii Gotowania przy ul. Nowowiejskiego 39 lub w naszych restauracjach w Poznaniu
 • Możliwa liczba uczestników na warsztatach i eventach w naszych lokalizacjach – do 100 osób
 • Realizacja możliwa również w miejscach wskazanych przez Klienta na terenie całej Polski. Liczba uczestników w miejscu wskazanym przez Klienta - do ustalenia w zależności od obiektu.
 • Czas trwania warsztatów ok. 3 – 4 godzin wraz ze wspólną degustacją.
 • W warsztatach może uczestniczyć każdy – zarówno osoba, która interesuje się gotowaniem, jak i osoby bez żadnych doświadczeń kulinarnych.
 • Warsztaty prowadzone przez doświadczony zespół Akademii Gotowania THE BEST FOOD
 • Zajęcia praktyczne polegają na samodzielnym przygotowywaniu potraw przez uczestników pod okiem prowadzącego w dedykowanych zespołach oraz wspólnej degustacji.
 • Program czyli menu warsztatowe według wcześniejszych ustaleń.

 

Warunki współpracy zostaną przedstawione w ofercie szczegółowej po uzgodnieniach w zakresie Państwa potrzeb i wymagań.

 

Imprezy integracyjne - warsztaty kulinarne dla firm

Kuchnia indyjska Kuchnia indyjska
Cena: 239,00 zł
zobacz więcej
Kuchnia hiszpańska Kuchnia hiszpańska
Cena: 219,00 zł
zobacz więcej
Pyszne bezy i bezunie Pyszne bezy i bezunie
Cena: 239,00 zł
zobacz więcej
Smaki Azji - Wietnam Smaki Azji - Wietnam
Cena: 239,00 zł
zobacz więcej
Zdrowe Słodkości Zdrowe Słodkości
Cena: 219,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl