Warsztaty kulinarne on-line | Nowa forma integracji
Warsztaty kulinarne on-line | Nowa forma integracji

Obecne czasy wymagają od nas szybkiego dostosowywania się do sytuacji na świecie. Ciężko teraz o jakiekolwiek imprezy firmowe, czy imprezy integracyjne. Jednak są rozwiązania pomagające zacieśnić więzy pracownicze. Mowa o warsztatach kulinarnych on-line.

 

Pandemia odcisnęła dość duże piętno na tym, jak obecnie pracujemy, przemieszczamy się, czy spotykamy. Wiele rzeczy przeniosło się do sieci, co bardzo pomogło utrzymać balans. Firmy działają, rotacja pracowników nadal się odbywa, każdy chce się rozwijać. Jest to normalne, ludzkie, podejście do życia. Wraz z przybyciem do nowego otoczenia zawsze towarzyszy nam nuta niepewności, wyobcowania. Zupełnie ludzkie odczucia. Dlatego ważne jest, żeby zadbać o należyte wprowadzenie osoby do danej grupy społecznej. Tyczy się to w głównej mierze również pracy. Pracownik, który nie odczuwa trosk o najpotrzebniejsze rzeczy, jest o wiele efektywniejszym pracobiorcą. Według badań dla 6 z 10 ankietowanych najważniejszym czynnikiem odpowiadającym za ich samopoczucie w pracy jest atmosfera. Buduje ona tożsamość zespołu, zwiększa efektywność, buduje poczucie większej przynależności do firmy. Jak już wcześniej można przeczytać, w dobie pandemii utrzymanie pozytywnej atmosfery może wydawać się utrudnione. Wiele firm decyduje się na pracę zdalną, co zdecydowanie zwalnia proces integracji. Dlatego też staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim, którzy chcą poprawić relacje swoich pracowników.

Warsztaty kulinarne jako nowa forma integracji

Obecne czasy pozwalają jednak na swobodną komunikację. Wystarczy telefon lub laptop z dostępem do sieci. Niezbędne dwie rzeczy, które pozwolą się skomunikować z drugą osobą. Ten motyw łączenia, wcześniej służył jedynie do podstawowego porozumiewania się. Krótkie wiadomości wysyłane przez komunikatory lub blogi. Obecnie doszliśmy do tych czasów, gdzie możemy zrobić zakupy przez Internet czy opłacić rachunki. Również praca zdalna przy użyciu Internetu stała się bardziej powszechna. Warto zadać sobie pytanie. Jeśli większość potrzeb jesteśmy w stanie załatwić przez Internet, to dlaczego by nie spotykać się ze znajomymi z pracy online? Na to pytanie jako szkoła gotowania znamy odpowiedź. W dobie nowych mediów i integracji społecznej prowadzonej w wirtualnej rzeczywistości urządzamy warsztaty kulinarne poprzez Internet. Jest to dla nas swego rodzaju nowa forma integracji, która pomoże zespoleniu pracowników w firmie. 

Nauka gotowania prostsza niż zwykle

Wiemy, jak ciężko jest obecnie wytrzymać bez większych rozrywek. Dodatkowo spędzanie czasu głównie w czterech ścianach potrafi przytłoczyć. Chcemy Wam pokazać, że są alternatywy w organizacji sobie rozrywek w domu. Jak wszyscy wiemy najlepiej łączyć przyjemne z pożytecznym. Jeśli spędzać miło czas, to warto się również czegoś nauczyć. Z nami nauka gotowania przebiega sprawnie i bez większych problemów. Dla nas nie jest istotne czy, czy trzymasz nóż kuchenny w dłoni od dzieciństwa, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki. Nasze warsztaty kulinarne są przystosowane do wszystkich, którzy wyrażają chęć poznania nowych smaków. Lubisz kuchnię włoską, kuchnię japońską czy kuchnię hiszpańską? Wybornie trafiłeś, to tylko wierzchołek spisu naszej listy światowej gastronomii, którą przybliżamy. Usiądź wygodnie w swoim fotelu, lub stań przed deską w fartuchu i postępuj zgodnie ze wskazówkami osoby prowadzącej naukę gotowania. Otrzymasz od nas składniki, więc jedyne co pozostaje, to skupić się na przyjemności z nauki i doszkalania swojego kuchennego fachu. 

Akademia Gotowania jako miejsce spotkań

Warsztaty kulinarne w Akademii Gotowania to doskonały sposób na imprezy integracyjne dla Twojej firmy. Gwarantujemy doznania podnoszące morale grupy i spajające relacje międzyludzkie. Jeśli zainteresowało Cię to, co przeczytałeś powyżej, kliknij link obok -> https://thebestfood.pl/warsztaty-kulinarne-online-imprezy-firmowe. Dowiedz się, jak możesz zorganizować taką imprezę firmową i sprawić radość sobie i Twoim pracownikom poprzez formy nowej integracji. 

KALENDARZ - nadchodzące warsztaty:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl