Wigilia Firmowa 2017

 

Warsztaty kulinarne to doskonały sposób na spędzenie czasu z klientami bądź współpracownikami Państwa firmy. Zaproście ich do nowoczesnej Akademii Gotowania na warsztaty gotowania, a będzie to dla nich miła niespodzianka, która pozwoli pogłębić Wasze relacje. Podczas wspólnego gotowania, przy winie i dobrej muzyce będziecie mogli Państwo lepiej się poznać, a na koniec w kameralnej atmosferze naszej jadalni lub w letnim ogrodzie spożyć przygotowane wspólnie dania.

 


 W Akademii Gotowania możesz zorganizować wyjątkowe warsztaty firmowe połączone z zajęciami z gotowania, a także z pokazami kulinarnymi. Podczas spotkania każdy uczestników ma okazje wcielić się w rolę wirtuoza smaków gotując pod okiem profesjonalnych szefów kuchni. Poziom, zakres i charakter spotkania jest zawsze ustalany indywidualnie. Zajmujemy się, także przygotowaniem wnętrza pod dane wydarzenie. Jesteśmy otwarci na propozycję i pomysły naszych klientów.


 

Forma: Warsztat kulinarny połączony z kolacją firmową | Ilość uczestników: od 8 do 14 osób

Dla większych grup organizujemy warsztaty w innej sali ( do 40 osób)

Data: Do uzgodnienia | Menu: Dopasowane do Państwa potrzeb

Prowadzenie: szefowie kuchni i doświadczeni kucharze, blogerzy kulinarni oraz specjaliści zdrowego żywienia | Czas trwania: ok. 3-4  h

Kolacja firmowa: W kameralnej jadalni przy wspólnym stole lub latem na ogrodzie. W koszt warsztatów wliczona jest kieliszek wina/os oraz nieograniczone spożycie wody mineralnej.

 


 

Kontakt i informacje:

Manager akademii:  tel. 501335636 akademia@thebestfood.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl