Pełna kolorytu - kuchnia włoska
Pełna kolorytu - kuchnia włoska

Nie skłamiemy, jeśli powiemy, że kuchnia włoska jest jedną z popularniejszych w naszym kraju. Wystarczy spojrzeć choćby na to, ile w Poznaniu jest pizzerii i jak sobie dobrze radzą. Śmiało możemy stwierdzić, ze my, Polacy, kochamy włoskie jedzenie.

czytaj całość »
Wigilia firmowa – jak zorganizować wigilię firmową?
Wigilia firmowa – jak zorganizować wigilię firmową?

Świętowanie wigilii firmowej w gronie współpracowników staje się coraz bardziej powszechne. Jak co roku, w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie każda firma szuka pomysłu na organizację wigilii firmowej dla swoich pracowników. Okres przed świętami, począwszy od października aż do 24 grudnia to w biurach czas podsumowań, rozliczeń i planowania na najbliższe miesiące. W związku z tym, wielu z pracodawców, kierowników i managerów bądź asystentów poszukuje pomysłów na to jak zorganizować wigilię firmową. Jeśli Ty także stoisz w tym roku przed takim zadaniem, to ten tekst jest dla Ciebie.

 

czytaj całość »
Prezenty dla osoby lubiącej gotować
Prezenty dla osoby lubiącej gotować

Wyjątkowa osoba zasługuje na wyjątkowy prezent. Aby podarunek był udany, warto kupić coś, co jest związane z pasją osoby obdarowanej. Wtedy mamy pewność, że będzie ona zadowolona, a korzystanie z prezentu sprawi jej wiele radości. Jeśli zastanawiasz się, co kupić osobie, która lubi gotować, to świetnie trafiłeś! Poniżej przedstawiamy kilka pozycji wartych uwagi. Z pewnością na poniższej liście znajdziesz pomysły na prezent, które rozwiążą Twój problem.

czytaj całość »
Kuchnia tajska - sztuka kulinarna uprawiana w Tajlandii.
Kuchnia tajska - sztuka kulinarna uprawiana w Tajlandii.

Duży wpływ na obecny kształt kuchni tajskiej miały kuchnia chińska oraz indyjska. Kuchnia tajska jest najbardziej aromatyczną i pikantną spośród wszystkich kuchni azjatyckich. Wielu osobom kojarzy się ona z curry. Jest to potrawa znana i lubiana w całej Azji. Najczęściej kojarzona z Indiami i Tajlandią. Czym różni się curry tajskie od indyjskiego?

czytaj całość »
Świat różnorodności - kuchnia indyjska w pigułce
Świat różnorodności - kuchnia indyjska w pigułce

Jak się jada w Indiach? Na to pytanie nie ma jednej prostej odpowiedzi. Kuchnia indyjska jest bardzo różnorodna i nie można jej generalizować. Z racji ogromnego zróżnicowania, termin „kuchnia indyjska” jest bardzo nieprecyzyjny i zbyt ogólny. Zdecydowanie częściej używa się określenia kuchnia północy i południa Indii.

czytaj całość »
Skuteczne sposoby na naukę gotowania online.
Skuteczne sposoby na naukę gotowania online.

Znasz podstawy gotowania i chcesz się podszkolić z tego zakresu? Obecnie jest tak dużo możliwości nauki gotowania od podstaw, że jest w czym przebierać. Jeśli myślisz o poszerzeniu swojej wiedzy z zakresu kulinariów i zastanawiasz się nad tym, jakie lekcje gotowania powinieneś wybrać, zachęcamy do przeczytania artykułu, w którym przedstawiamy skuteczne sposoby na naukę gotowania online.

czytaj całość »
Kuchnia japońska - najzdrowsza kuchnia świata
Kuchnia japońska - Najzdrowsza kuchnia świata

Japonia nazywana jest krainą długowieczności. Obywatele tego kraju żyją najdłużej spośród wszystkich narodów świata. W czym tkwi sekret japońskiej długości życia? Nie bez znaczenia na pewno jest to, co spożywają Japończycy. W końcu panuje przeświadczenie, że kuchnia japońska, to jedna z najzdrowszych kuchni świata.

czytaj całość »
Studio kulinarne, czyli warsztaty w Akademii Gotowania The Best Food
Studio kulinarne, czyli warsztaty w Akademii Gotowania The Best Food

Miejsce, które Ci przedstawiamy to studio kulinarne. Tutaj możesz nauczyć się gotować potrawy z całego świata. Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie, jaką jest kurs gotowania. Wszystko dzieje się pod okiem profesjonalnych szefów kuchni oraz kucharzy, znających wiele trików i ciekawostek. Na pewno zainspirują one osoby na różnych poziomach zaawansowania.

czytaj całość »
Poznaj nowe smaki z Akademią Gotowania The Best Food
Poznaj nowe smaki z Akademią Gotowania The Best Food

Jedzenie to ciągłe poznawanie nowych smaków. Któż z nas nie kocha eksplorowania pysznych rzeczy? Nic tak nie pobudza o poranku, jak zapachy. Dlaczego więc nie nauczyć się, jak na przykład, zrobić świeży chrupiący chleb? Jako Akademia Gotowania The Best Food jesteśmy tu dla Was!

czytaj całość »
Kursy on-line | Firmowe spotkania zespołów rozproszonych
Kursy on-line | Firmowe spotkania zespołów rozproszonych

W pracy pojęcie grup rozproszonych, to nic innego jak zespół zdalny. Takie podejście wykorzystuje coraz więcej pracodawców. Nie tylko ze względu na pandemię, która nas doświadcza. Jednym z czynników wpływającym na coraz większą popularność jest to, że pracodawca ma większy wybór pracowników. Nie zawsze w danym mieście znajdzie się takiego pracobiorcę, którego można znaleźć 300 kilometrów dalej. Dlatego ważne jest, aby dobrze zintegrować grupę i urządzać integrację czy firmowe spotkania. 

czytaj całość »
Imprezy integracyjne, a praca zespołu
Imprezy integracyjne, a praca zespołu

Na co dzień spotykamy dużo ludzi. Począwszy od naszych domowników, przez przechodniów na ulicy, na współpracownikach kończąc. Ta ostatnia grupa to  ludzie, z którymi mniej lub bardziej intensywnie kooperujemy dzień, w dzień. Miejsce pracy pochłania większość naszego życia. Dlatego ważne jest, by dawało nam satysfakcję oraz żebyśmy lubili otaczający nas zespół. Wspólne cele, które realizujemy na co dzień, jednoczą nas. Niemniej jednak pracując w zespołach wykonujących różne zadania, rywalizujemy również ze sobą. Dlatego ważnym elementem jest integracja.

czytaj całość »
Warsztaty kulinarne
Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne, to świetny pomysł na rozwinięcie swoich umiejętności związanych z gotowaniem. Kursy gotowania to nie tylko możliwość poznania nowych przepisów czy sztuczek kulinarnych. Jest to też sposób na spędzanie wolnego czasu. Szkoły gotowania prowadzą warsztaty kulinarne na różnych poziomach zaawansowania. Dlatego nie ma znaczenia, czy jesteś biegły w gotowaniu, czy nie. Wszystkie osoby mogą wybrać ten rodzaj aktywności. Warsztaty kulinarne to czas, podczas którego uczestnicy poznają tajniki wybranej przez siebie kuchni. Ma to miejsce pod okiem ekspertów w danej dziedzinie. Przedstawione przepisy są efektem pracy specjalistów, a dzięki takim kursom, stają się dostępne dla każdego.

czytaj całość »
Warsztary kulinarne online
Warsztary kulinarne online

Warsztaty kulinarne online

Dotychczas spotykaliśmy się w siedzibie Akademii, ale z powodu sytuacji w kraju, wychodzimy Wam naprzeciw i przenosimy się do sieci z nową ofertą kursów online! W związku z licznymi zapytaniami o warsztaty kulinarne online postanowiliśmy wyposażyć się w dobrej jakości sprzęt i świadczyć nasze usługi w innowacyjnej formie.

czytaj całość »
Integrowanie przez gotowanie to doskonały scenariusz na idealną, firmową impreze integracyjną
Integrowanie przez gotowanie to doskonały scenariusz na idealną, firmową impreze integracyjną.

 

Integracja firmowa przez gotowanie


Nie od dziś wiadomo, że przeciętny człowiek spędza bardzo dużo czasu w pracy, a co ważniejsze musi pracować wśród ludzi. Zarządzając firmą warto, więc zadbać o to, aby zespół był zgrany i zsynchronizowany, ponieważ efektywność wyników zależy właśnie od pracowników. Integrowanie się poprzez gotowanie jest nowoczesną i skuteczną metodą, by zespół stał się jeszcze bardziej wydajny, a ludzie chcieli przychodzić do pracy z radością.

czytaj całość »

KALENDARZ - nadchodzące warsztaty:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl