Świąteczne warsztaty kulinarne – wigilia firmowa w formie kursu gotowania!

 

Świąteczne warsztaty gotowania to nasza coroczna propozycja na organizację wyjątkowego spotkania opłatkowego dla Twojej firmy!

Jak co roku, w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, każda firma szuka pomysłu na organizację spotkania opłatkowego. Wigilia firmowa stała się już tradycją. Jest to piękny zwyczaj, dający możliwość spędzenia wspólnego czasu poza obowiązkami pracowniczymi. Wyjątkowy świąteczny nastrój ociepla atmosferę w zespole i wzmacnia więzi pracowników z firmą. Spotkania wigilijne kultywują zarówno duże korporacje, jak i małe firmy. Organizacja wigilii firmowej nikogo już nie dziwi i stała się obowiązkowym punktem w pracowniczym kalendarzu.

Korzyści płynące z organizacji wigilii firmowej:

- Wigilia firmowa jest pomysłem na integrację pracowników oraz sposobem na zażegnanie sporów i konfliktów dzielących pracowników, które utrudniają współpracę,

- Spotkanie opłatkowe to szansa, by okazać wdzięczność swoim pracownikom za ich osiągnięcia, zamknięte projekty i zrealizowane cele,

- Wigilia firmowa może być okazją do powiedzenia „dziękuję” każdemu z pracowników, z którymi przełożeni nie zawsze mają szansę się spotkać; przyznać wyróżnienia, nagrody oraz zmotywować zespół do dalszych działań,

- To także czas, by przedstawić plany na najbliższą przyszłość,

- Organizacja wigilii firmowej to szansa, by dostarczyć pracownikom wspaniałych doznań, które będą wspominać przez długi czas.

 

Jak sprawić, by wigilia firmowa była wyjątkowym wydarzeniem?

Zaproś współpracowników na spotkanie wigilijne w wyjątkowych okolicznościach!

Kuchnia jest sercem każdego miejsca, także biur pracowniczych! To tam spotykają się wszyscy na kawie i lunchu. To w kuchni są najlepsze imprezy! Także od kuchni zaczyna się magia świąt. Zorganizuj najlepszą wigilię firmową dla swoich pracowników – zapraszamy Was na ŚWIĄTECZNE WARSZTATY KULINARNE do Akademii Gotowania The Best Food!

Warsztaty świąteczne to wyjątkowy sposób na spędzenie ciekawego czasu ze współpracownikami. Przeprowadzamy je w luźnej atmosferze, sprzyjającej integracji i budowaniu relacji w zespole! Wigilia firmowa w formie warsztatów kulinarnych to kreatywna zabawa scalająca zespół! Świąteczne warsztaty kulinarne odbywają się pod okiem profesjonalnych szefów kuchni, którzy nauczą Was przyrządzać dania według swoich sprawdzonych receptur. Podzielą się z Wami tajnikami kuchennych tricków i opowiedzą wiele ciekawostek o gotowaniu. Doskonała zabawa, fantastyczny smak własnoręcznie przygotowanych potraw oraz bardzo obfity posiłek gwarantowane!

Wigilijne warsztaty kulinarne - menu

W Akademii Gotowania The Best Food oferty szyte są na miarę Waszych potrzeb! Zorganizujemy Wasze firmowe spotkanie opłatkowe zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Poziom zaawansowania i charakter spotkania uzgadniane są indywidualnie. Świąteczne warsztaty kulinarne dla firm mogą odbyć się zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej formie. Trwają od 3 do 4 godzin, podczas których przygotowuje się 3 do 4 dań (w zależności od uzgodnionego menu). Istnieje możliwość modyfikacji potraw dla osób będących na diecie wegańskiej, wegetariańskiej i bezglutenowej. Interesują Cię warsztaty monotematyczne? Pierogi i barszcz przyprawiają Cię o zawroty głowy, a kompot z suszu przywołuje niemiłe wspomnienia? Koniecznie powiedz nam o swoich oczekiwaniach – stworzymy dania dopasowane do indywidualnych preferencji!

Live cooking - gotowanie na żywo na wigilii firmowej

Każdy scenariusz spotkania jest możliwy do przeprowadzenia. Wyjątkową formą ugoszczenia ważnych dla Ciebie osób może być zaproszenie ich na pokaz kulinarny w formie live cookingu. Całość polega na przygotowywaniu potraw przez profesjonalnego szefa kuchni na Waszych oczach. Dzięki temu widzicie Państwo proces przygotowywania potraw krok po kroku. Live cooking jest rodzajem show, zakończonym degustacją zaprezentowanych dań. Pozwól, że nasza profesjonalna obsługa zajmie się Tobą i Twoimi gośćmi.

 

Wigilia firmowa online

W Twojej firmie nadal pracujecie zdalnie, bądź sytuacja w kraju związana z pandemią nagle się zmieniła i niemożliwe jest organizowanie stacjonarnych spotkań integracyjnych? Zorganizujemy dla Was wigilię firmową online – bezpieczną formę rozrywki dla Twoich pracowników! Świąteczne warsztaty kulinarne online prowadzimy w formie interaktywnej. Kurs odbywa się na żywo i przez cały czas wszyscy z uczestników mają szansę zadawać pytania prowadzącemu. Przesyłka z produktami dociera do każdego z uczestników pod drzwi domu z odpowiednim wyprzedzeniem i jest przewożona transportem chłodniczym. Każdy z produktów jest odpowiednio zabezpieczony. Wigilijne warsztaty online to świetna zabawa nieograniczona odległością i doskonały sposób na integrację grup rozproszonych. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie ma limitu uczestników. Możecie integrować się całą firmą jednocześnie!

Co więcej możemy zaproponować?

Zakres możliwości jest nieograniczony. W przeciągu kilku poprzednich lat szczególnym powodzeniem cieszyły się: brandowane fartuchy, kosze prezentowe ze składnikami potrzebnymi do powtórzenia w domu wykonywanych na warsztacie dań, dedykowane prezenty na zakończenie warsztatu, dobranie tematyki kursu do profilu firmy lub rozbudowanie scenariusza o dodatkowe elementy, takie jak: wspólne śpiewanie kolęd, konkursy i elementy team buildingowe.

 

Wigilia firmowa w formie warsztatów kulinarnych – REZERWACJA

Rezerwacji wybranego terminu najlepiej dokonać wysyłając wiadomość e-mail pod adres: akademia@thebestfood.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu: 501-335-636.

 

 

UWAGA!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ŚWIĄTECZNYMI WARSZTATAMI KULINARNYMI zalecamy wcześniejsze rezerwacje!!!

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl