Imprezy intergacyjne, warsztaty kulinarne dla firm Poznań

 

 

 

Firmowe imprezy integracyjne - Integrowanie przez gotowanie

 

Profesjonalna Akademia Gotowania  THE BEST FOOD w Poznaniu serdecznie zaprasza  Firmy, Urzędy, Stowarzyszenia, Jednostki Samorządu Lokalnego, Fundacje, Samorządy Zawodowe, Agencje Eventowe, Firmy Szkoleniowe - wszystkie Podmioty - do zabawy, integracji i nauki  w organizowanych przez nas:

 

  • imprezach integracyjnych w formie warsztatów kulinarnych

  • kulinarnych spotkaniach biznesowych w formułach: b2b, b2c

  • celowych / specjalnych warsztatach kulinarnych na indywidualne zlecenie

  • ceremoniach body sushi

 

W styczniu 2020 najstarsza poznańska Akademia Gotowania rozpoczęła działanie w nowych wyremontowanych wnętrzach. Od teraz mamy możliwość przeprowadzenia warsztatów gotowania dla 50 osób, w profesjonalnych warunkach dużego przestronnego Studia Kulinarnego.
 
Nowa Akademia Gotowania to dużo miejsca przy stołach warsztatowych. Osobna elegancka przestrzeń przy stołach do konsumpcji wykreowanych potraw oraz kanapy i fotele.
 
Integrowanie przez gotowanie to nasze hasło od ponad 8 lat. Przez ten czas zorganizowaliśmy, ogromną ilość imprez integracyjnych, warsztatów gotowania, live cookingów.
Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zrozumienie i zaspokojenie potrzeb naszych gości. Każda firma jest inna i uczestnicy spotkania są inni. Jedni pracują na jednym piętrze ze sobą od 10 lat inni spotykają się tylko raz w roku na integracjach (na co dzień pracują w różnych zakątkach Polski lub świata). Doskonała zabawa, świetny posiłek, wiedza podana w niebanalny i nienachalny sposób. Nasze warsztaty to niezapomniane wspomnienia dla uczestników i zadowolenie szefostwa z osiągniętych celów.
 

 
Warsztaty możemy prowadzić po polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku. W sali może pojawić się nasz sprzęt multimedialny. Mogą pojawić się znaki firmowe nie tylko w przestrzeni Akademii ale i np na fartuchach kuchennych.
 
W Akademii Gotowania organizowane są kursy kuchni tajskiej, włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej, wietnamskiej, czy też cieszące się ogromnym zainteresowaniem kurs przygotowywania steków lub kurs sushi.
 
Pamietaj! Warsztaty gotowania to integracja inna niż wszystkie. Czy faktycznie po raz enty chcecie iść do restauracji i zamówić piwa i schabowe? Kursy gotowania są wspominane bardzo długo przez uczestników. Spotkania we wspólnej kuchni potrafią doskonale integrować i tworzyć więzi tak niezbędne w dzisiejszych firmach.
 

 

Imprezy integracyjne - warsztaty kulinarne dla firm    Pokaż kalendarz

 

 


 

Wynajmij studio kulinarne w Akademii Gotowania Poznań

 

Warsztaty kulinarne online

 

 

Dotychczas spotykaliśmy się w siedzibie Akademii, ale z powodu sytuacji w kraju, wychodzimy Wam naprzeciw i przenosimy się do sieci z nową ofertą kursów online! W związku z licznymi zapytaniami o warsztaty kulinarne online postanowiliśmy wyposażyć się w dobrej jakości sprzęt i świadczyć nasze usługi w innowacyjnej formie.


 

Zorganizuj warsztaty kulinarne online    Pokaż kalendarz

 

 


 

 

Wynajmij studio kulinarne w Akademii Gotowania Poznań

 

 

 

Wynajmij studio kulinarne w centrum Poznania

 

Prowadzisz własne kursy i szkolenia o tematyce kulinarnej lub poszukujesz przestrzeni do wspólnego gotowania z przyjaciółmi?

Mamy ofertę dopasowana do Twoich potrzeb.

(oferta pojawi się już wkrótce)

 

Wynajmij Studio kulinarne w Akademii Gotowania    Pokaż kalendarz

 

 

 

Dla firm

Pyszne bezy i bezunie Pyszne bezy i bezunie
Cena: 239,00 zł
zobacz więcej
Smaki Azji - Wietnam Smaki Azji - Wietnam
Cena: 249,00 zł
zobacz więcej
Kuchnia Polska Fusion Kuchnia Polska Fusion
Cena: 249,00 zł
zobacz więcej
Zdrowe Słodkości Zdrowe Słodkości
Cena: 219,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl