Imprezy intergacyjne, warsztaty kulinarne dla firm Poznań

 

 

 

Wigilia firmowa nie musi być nudna - Świąteczne warsztaty kulinarne

 

Wszyscy wiemy, że prawdziwa magia świąt powstaje w kuchni dlatego mamy dla Państwa ciekawą alternatywę - Świąteczne warsztaty kulinarne. To doskonały sposób na spędzenie czasu z pracownikami, klientami, bądź współpracownikami Państwa firmy. Podczas wspólnego gotowania potraw świątecznych, w kameralnej i przytulnej atmosferze, pod okiem naszego szefa kuchni,  powstaną potrawy, które tworzą menu Państwa uroczystej kolacji. Gwarantujemy fantastyczny smak własnoręcznie przygotowanych dań i dużo dobrej zabawy dla Waszego zespołu. Zakres dań, które Państwo przygotują na warsztatach ustalamy indywidualnie

 .

 

Wigilia firmowa w formie warsztatów kulinarnych     Pokaż kalendarz

 

 


Imprezy intergacyjne, warsztaty kulinarne dla firm Poznań

 

 

 

Firmowe imprezy integracyjne - Integrowanie przez gotowanie

 

Profesjonalna Akademia Gotowania  THE BEST FOOD w Poznaniu serdecznie zaprasza  Firmy, Urzędy, Stowarzyszenia, Jednostki Samorządu Lokalnego, Fundacje, Samorządy Zawodowe, Agencje Eventowe, Firmy Szkoleniowe - wszystkie Podmioty - do zabawy, integracji i nauki  w organizowanych przez nas:

 

  • imprezach integracyjnych w formie warsztatów kulinarnych

  • kulinarnych spotkaniach biznesowych w formułach: b2b, b2c

  • celowych / specjalnych warsztatach kulinarnych na indywidualne zlecenie

  • ceremoniach body sushi

 

Akademia Gotowania Oferuje Państwo warsztaty kulinarne, degustacje i pokazy. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie tak jak unikalne są potrzeby naszych Klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych Uczestników.  Czy są to : Integracja Zespołu, bonus dla Pracowników lub Klientów, spotkanie B2B, Programy Edukacji Żywieniowej, zawsze wywiązujemy się z zadania i nasi Klienci są usatysfakcjonowani rezultatami..

Realizujemy Państwa pomysły i plany lub proponujemy autorski scenariusz Warsztatów, Imprezy, eventu. Spotkania u nas są zawsze udane. Profesjonalnie przygotowane i realizowane w miłej i sympatycznej atmosferze.  Kucharze Akademii Gotowania dbają o to by potrawy przygotowywane przez Uczestników Warsztatów Kulinarnych były smaczne i dostarczały Państwu dużej satysfakcji. Nasze wnętrza zachęcają do fotografowania i filmowania fascynującego świata smaków, zapachów i kuchennych tajemnic.

 

Imprezy integracyjne - warsztaty kulinarne dla firm    Pokaż kalendarz

 

 


 

Wynajmij studio kulinarne w Akademii Gotowania Poznań

 

 

 

Wynajmij studio kulinarne w centrum Poznania

 

Prowadzisz własne kursy i szkolenia o tematyce kulinarnej lub poszukujesz przestrzeni do wspólnego gotowania z przyjaciółmi?

Mamy ofertę dopasowana do Twoich potrzeb.

(oferta pojawi się już wkrótce)

 

Wynajmij Studio kulinarne w Akademii Gotowania    Pokaż kalendarz

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl