Letnie warsztaty kulinarne dla dzieci - Akademia Gotowania The Best Food
Letnie warsztaty kulinarne dla dzieci - Akademia Gotowania The Best Food

Każdy wiek jest dobry, by uczyć się nowych rzeczy. Jednak to za młodu przyswaja się najwięcej. Gotowanie może być bardzo ciekawe, dlatego chcemy wszystkim przedstawić Letnie warsztaty kulinarne organizowane przez naszą Akademię Gotowania The Best Food.

Z każdym dniem dziecko uczy się nowych rzeczy i rozwija swoje umiejętności. Zadaniem rodzica jest natomiast pokazanie mu najlepszych wzorców. Jedną z kluczowych wartości, jakie mogą przekazać rodzice swoim dzieciom, jest posiadanie swojego hobby i rozwijanie go. Pasja to przede wszystkim stały rozwój osobisty, ale także sposób na nudę, rozładowanie emocji i pozbycie się stresu. W zamian za to wyzwala euforię, podekscytowanie i szczęście. Ułatwia także kontakty międzyludzkie i czyni człowieka bogatszym wewnętrznie. Często także przemienia się w zawód, dzięki czemu wykonuje się pracę związaną z tym, co kocha się najbardziej. Młodzi ludzie przyswajają wiedzę szybciej niż dorośli, więc jest to najlepszy czas na zaciekawienie ich różnymi dziedzinami życia. Jedną z nich może być gotowanie.

W ostatnich latach popularność pasji do gotowania wzrasta i jest to widoczne szczególnie wśród dzieci. Bez wątpienia przyczyniły się do tego programy kulinarne, których uczestnikami są najmłodsi. Występują w nich dzieci, które na wizji udowadniają swoje umiejętności kulinarne, robiące wrażenie na jury składającym się z dorosłych jurorów. Każdy rodzic marzy, by jego dziecko znalazło się w takim programie i szuka miejsc, gdzie mogłoby ono nauczyć się gotować pod okiem profesjonalistów. Są to m.in.: warsztaty gotowania dla dzieci czy półkolonie kulinarne. Poznań jest miejscem, gdzie jest to możliwe dla wszystkich dzieci od szóstego roku życia. Taką opcję daje Akademia Gotowania The Best Food i organizowane przez nią letnie warsztaty kulinarne dla dzieci.

Kursy gotowania, a poszerzenie horyzontów dziecka.

Warsztaty kulinarne dla dzieci to spora dawka wiedzy i ciekawostek. Dzięki tym zajęciom każdy uczestnik będzie mógł pochwalić się nowo nabytymi umiejętnościami wśród znajomych i rodziny. By dobrze poznać kuchnię danego kraju, zawsze warto przyswoić sobie podstawowe informacje o pochodzeniu dań w jego kulturze. Dzięki temu dowiemy się na przykład, dlaczego tradycyjna pizza we Włoszech nie ma zbyt dużo dodatków i jest prosta sama w sobie. Nauka gotowania i uczestnictwo w kursie może mieć wpływ także na poszerzanie wiedzy z zakresu etymologii słownictwa. Jako przykład można podać powszechnie nam znany wyraz - włoszczyzna. Słowo to pochodzi z faktu sprowadzenia warzyw wchodzących w skład włoszczyzny z Włoch do Polski. To i wiele więcej opowiemy na lekcjach gotowania w sposób prosty, interesujący i dostosowany do wieku uczestników. Letnie warsztaty kulinarne dla dzieci zapewniają także zabawę w przerwach od gotowania. Sprawia to, że każdy dzień kursu jest urozmaicony do tego stopnia, iż każdy uczestnik będzie wracał do domu z szerokim uśmiechem oraz wieloma pozytywnymi wspomnieniami.

Wakacje w mieście mogą być ciekawe!

Jeśli planujesz dla swojego dziecka wakacyjne zajęcia w formie kursów lub półkolonii, to nasze letnie warsztaty kulinarne na pewno przypadną Ci do gustu. Zajęcia w Akademii Gotowania The Best Food są prowadzone przez wykwalifikowaną do pracy z dziećmi kadrę. Dzięki temu przebiegają bardzo sprawnie oraz w przyjaznej atmosferze.

Letnie warsztaty kulinarne - kiedy i gdzie?

Nasze warsztaty kulinarne dla dzieci będą odbywać się od 26 czerwca aż do 27 sierpnia. Do wyboru przygotowaliśmy 2 programowo różne cykle warsztatowe i 9 turnusów . Jeden pełny cykl warsztatowy – to turnus trwający 5 dni. Podczas każdego 5-dniowego turnusu dzieci przygotują codziennie trzy posiłki: śniadanie, obiad i deser. Daje to aż 5 dni różnych zajęć, 35 godzin nauki połączonej z zabawą i 15 dań przygotowanych od podstaw!

Akademia Gotowa The Best Food z sukcesem prowadzi swoje warsztaty już od 8 lat. Uśmiechy zadowolonych dzieci i pochwały dumnych rodziców to nasza najlepsza wizytówka.

Sprawdź ofertę na nasze letnie warsztaty kulinarne i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś:

 

PROGRAM 1 -> https://thebestfood.pl/letnie-warzstaty-kulinarne-dla-dzieci-akademia-gotowania-poznan-program-1

PROGRAM 2 -> https://thebestfood.pl/letnie-warzstaty-kulinarne-dla-dzieci-akademia-gotowania-poznan-program-2

 

KALENDARZ - nadchodzące warsztaty:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl